Untitled Document
 
  
 
  MORİTANYA’NIN ÇOCUKLARINA 2 BİN KUR’AN-I KERİM ...

İHH İnsani Yardım Vakfı Moritanya’nın başkenti Nuakşot’da Kur’an-ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.

 
 
  
 
  İYİLİKTE YARIŞAN SINIFLARI BEKLİYORUZ ...

İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan ve Konya’da AYDER tarafından yürütülen Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı onaylı “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” kampanyası çocuklarımızı küçük yaşlardan itibaren bilinçli, yardımsever başkalarının dertleriyle dertlenen duyarlı insanlar olarak yetiştirebilmeyi esas alıyor. 

 
 
  
 
  Hür Dava Partisi Konya İl Başkanlığı'ndan Derneğimize Ziyaret ...
 
 
  
 
  Özel Lale Koleji İyilikte Yarışıyor ...
 
 
  
 
  Kararlılığımız sürecek ...

7. Mavi Marmara Davası İstanbul'da Çağlayan Adliyesinde başladı.

 
 
  
 
  İHH KIRIM TATARLARINI YALNIZ BIRAKMIYOR ...

İHH ve Uluslararası Mülteci Hakları Derneği üyelerinden oluşan bir heyet, Ukrayna’dan referandum sonucu ayrılarak Rusya’ya bağlanan Kırım bölgesini ziyaret etti.

 
 
  
 
  KONYA İHH-AYDER YETİMLERİN KORUNAĞI OLUYOR ...

Geçtiğimiz günlerde şiddetli yağış ve fırtına sonrası El Birri Vettakva yetim sahasında bulunan evlerin çatısı yıkıldı. Toplam 165 yetimin ikamet ettiği evlerde oluşan hasar nedeniyle Suriye’li yetimler mağdur duruma düştü. 

 
 
  
 
  MAZLUMA UZANAN EL SURİYE'YE 117.YARDIM TIRI ...

Konya İHH – AYDER Suriye'ye ihtiyaç malzemeleri bulunan 1 tır yardım daha gönderirken, Konya’dan gönderilen yardım tırı sayısı 117’ye ulaştı.

 
 
  
 
  SURİYE’YE 116.YARDIM TIRI GÖNDERİLDİ ...

Konya’da, yardımseverlerin katkılarıyla hazırlanan yardım tırı KONYA İHH-AYDER aracılığıyla Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı. 

 
 
  
 
  KONYA GENÇ İHH'DAN '' ÜMMETİN MAZLUMİYETİNE ÇARE'' ...

Dünyanın dört bir yanında iyilik hareketlerini sürdüren İHH İnsani Yardım Vakfı Konya’da çalışmalarını AYDER çatısı altında devam ettiriyor.

 
 
  
 
  Akşehir İHH-AYDER Temsilciliği Konferans Düzenledi ...

İHH-AYDER Akşehir temsilciliği tarafından düzenlenen ve Gazeteci-Yazar,SİBEL ERASLAN’ın konuşmacı olarak katılıdığı program Akşehir Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Müslüman kadında KIYAM “konulu konferansa yoğun bir katılım vardı. 

 
 
  
 
  DİRENİŞ BÖLGELERİNDE Kİ KADININ DURUMU ...

Konya’da hanımlar tarafından oluşturulan ve  birçok büyük organizasyona imza atan Konya İHH – AYDER Bayanlar Komisyonu yoğun katılımlı bir kahvaltı programı gerçekleştirdi.

 
 

Ana Sayfa Hakkimizda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaralari Gizlilik Taahhüdü Online Bagis Iletisim
  AYDER - Anadolu Insani Yardim Dernegi - Tüm hakklari saklidir.
 • Toplam: 47494  • Bugün: 131
 • Online: 4
Copyright 2010
© NANOMEDYA