Untitled Document
 
  
 
  MAZLUMA UZANAN EL SURİYE'YE 117.YARDIM TIRI ...

Konya İHH – AYDER Suriye'ye ihtiyaç malzemeleri bulunan 1 tır yardım daha gönderirken, Konya’dan gönderilen yardım tırı sayısı 117’ye ulaştı.

 
 
  
 
  SURİYE’YE 116.YARDIM TIRI GÖNDERİLDİ ...

Konya’da, yardımseverlerin katkılarıyla hazırlanan yardım tırı KONYA İHH-AYDER aracılığıyla Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı. 

 
 
  
 
  KONYA GENÇ İHH'DAN '' ÜMMETİN MAZLUMİYETİNE ÇARE'' ...

Dünyanın dört bir yanında iyilik hareketlerini sürdüren İHH İnsani Yardım Vakfı Konya’da çalışmalarını AYDER çatısı altında devam ettiriyor.

 
 
  
 
  Akşehir İHH-AYDER Temsilciliği Konferans Düzenledi ...

İHH-AYDER Akşehir temsilciliği tarafından düzenlenen ve Gazeteci-Yazar,SİBEL ERASLAN’ın konuşmacı olarak katılıdığı program Akşehir Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Müslüman kadında KIYAM “konulu konferansa yoğun bir katılım vardı. 

 
 
  
 
  DİRENİŞ BÖLGELERİNDE Kİ KADININ DURUMU ...

Konya’da hanımlar tarafından oluşturulan ve  birçok büyük organizasyona imza atan Konya İHH – AYDER Bayanlar Komisyonu yoğun katılımlı bir kahvaltı programı gerçekleştirdi.

 
 
  
 
  KONYA MESCİD-İ AKSA İÇİN KIYAMA KALKTI ...

Konya’da 5 STK tarafından (AYDER,HEDA-DER,İMH,MTTB,EKİM-DER)  oluşturulan Aksa’ya Özgürlük Platformu öncülüğünde binlerce Konyalının katılımıyla gerçekleştirilen programda, siyonistlerin Mescidi Aksa’ya yönelik  barbar saldırıları lanetlendi.

 
 
  
 
  ERMENEK'TE 1500 KİŞİYE SICAK YEMEK ...
 
 
  
 
  LUH ADI VERİLEN LEVHALARDA HAFIZLIK YAPIYORLAR ...

Afrika kıtasında çocuklar okuma yazmayı ve temel dini bilgileri imkansızlıklar sebebiyle uygunsuz ve sağlıksız koşullarda öğrenmek zorunda kalıyorlar. Sömürgeci devletler Müslüman Afrika halklarını eğitim yolunda çok geri bırakmışlar.

 
 
  
 
  İHH'dan Suriye'ye dev yardım konvoyu

İHH'nın yurt dışından bazı sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla topladığı insani yardım malzemelerini taşıyan 46 TIR, Suriye için yola çıktı.

 
 
  
 
  İHH 3 milyon Suriyeli çocuğu hayata bağladı ...

İHH Suriye'deki iç savaş nedeniyle evlerini kaybeden ve aileleriyle farklı bölgelerde yaşamak zorunda kalan yaklaşık 3 milyon Suriyeli çocuğu hayata bağladı.

İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'deki iç savaş nedeniyle evlerini kaybeden ve aileleriyle farklı bölgelerde yaşamak zorunda kalan yaklaşık 3 milyon Suriyeli çocuğa umut oldu.

 
 
  
 
  İHH'NIN 6.ULUSLARARASI YETİM BULUŞMASINDAYDIK ...

İHH tarafından dünyanın 13 ülkesinden Türkiye’ye getirilen yetimler, “6. Uluslararası Çocuk Buluşması”ndaki gösterileri ile davetlilere duygulu anlar yaşattı.

 
 
  
 
  228 ŞARK ÇIBANI HASTASINI TEDAVİ ETTİK

İHH ve AYDER adına gönüllü bir grup, kurban çalışmaları ve Suriyeli mülteciler arasında yaygın olan şark çıbanı hastalığının tedavisine yönelik sağlık çalışmaları için Lübnan’daydı.

 
 

Ana Sayfa Hakkimizda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaralari Gizlilik Taahhüdü Online Bagis Iletisim
  AYDER - Anadolu Insani Yardim Dernegi - Tüm hakklari saklidir.
 • Toplam: 42064  • Bugün: 126
 • Online: 3
Copyright 2010
© NANOMEDYA