Untitled Document
 
  
 
  228 ŞARK ÇIBANI HASTASINI TEDAVİ ETTİK

İHH ve AYDER adına gönüllü bir grup, kurban çalışmaları ve Suriyeli mülteciler arasında yaygın olan şark çıbanı hastalığının tedavisine yönelik sağlık çalışmaları için Lübnan’daydı.

 
 
  
 
  5 KITADA 93 ÜLKEDE 45 BİN 18 HİSSE KURBAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI...

22 yılın verdiği güvenle bu yıl kurban organizasyonunu yurt içindeki kurban çalışmaları ile birlikte 5 kıtada 93 ülke ve bölgede gerçekleştirdik.

 
 
  
 
  SURİYE'YE 115.YARDIM TIRIMIZI GÖNDERDİK ...

İnsani krizin giderek büyüdüğü Suriye’de  geleceğe dönük büyük çalışmalar yapan Konya İHH ve AYDER 115.İnsani yardım aracını göndererek hayır kervanına bir yenisini ekledi.

 
 
  
 
  İHH'dan binlerce Kürt mülteciye sıcak yemek ...

Kobani'den Sanliurfa'nın Suruç ilçesine gelen mültecilere sıcak yemek dağıtıldı. 

 
 
  
 
  KONYA İHH-AYDER, iyilikte yarışan sınıfları bekliyor

İHH-AYDER Yönetim Kurulu Üyesi, Yetim Birim Başkanı Hidayet Yılmaz düzenlenen basın toplantısı ile ‘Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var’ projesini yeni eğitim ve öğretim yılı için başlattıklarını açıkladı.

 
 
  
 
  KOMŞULUK HAKKI İÇİN 114.TIRIMIZI SURİYE'YE GÖNDERDİK ...

Konya’da, yardımseverlerin katkılarıyla hazırlanan 1 yardım tırı daha İHH-AYDER aracılığıyla Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 
 
  
 
  İHH 94 ÜLKEYE KURBAN BEREKETİNİ GÖTÜRECEK

İHH İnsani Yardım Vakfı Konya Şubesi bu yılki Kurban organizasyonunu yurt içindeki Kurban çalışmaları ile birlikte 93 ülke ve bölgede geçekleştirecek. 22 yıldır Kurban organizasyonu gerçekleştiren İHH’nın bu bayram belirlemiş olduğu kurban bedeli 450 TL. Vekâlet yoluyla kurbanlarını İHH'ya bağışlamak isteyen hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasında dilediğinde kurbanını kestirip ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak. 

 
 
  
 
  Bu bayram da yetimlerin yüzü gülecek ...

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da yetimlerimizi maddi olarak destekleyebilir, onlara bayramlık giysiler hediye edebilirsiniz. Bir çocuğun bayramlık giysi bedeli 80 lira.

 
 
  
 
  112.Yardım Tırımızı Suriye'ye Gönderdik ...

Konya'da, yardımseverlerin katkılarıyla hazırlanan 112. yardım tırı, İHH-AYDER aracılığıyla Suriye'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 
 
  
 
  Akşehir İHH-AYDER Temsilciliğini Ziyaret Ettik ...

İHH Konya Şubesi İcra Heyeti Müdürü Veli Malkır ve  Basın Koordinatörü Selim Tosun, İHH-AYDER Akşehir Temsilcisi Ahmet İbişdayı'yı ziyaret etti.

 
 
  
 
  Suriyeli Türkmenlere İHH sahip çıktı ...

İnsanı Yardım Vakfı ekipleri, Harcele köyünün Türkiye sınırlarına dayanan arazilerine sığınan Türkmenlere yardım ulaştırdı.

 
 
  
 
  Komşuluk Hakkı İçin Suriye'deydik ...

İHH Konya Şubesi İcra Heyeti Müdürü Veli MALKIR , Basın Koordinatörü Selim TOSUN ve gönüllülerimizden oluşan bir grup Suriye'nin İdlib kentinin Teftenaz bölgesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 
 

Ana Sayfa Hakkimizda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaralari Gizlilik Taahhüdü Online Bagis Iletisim
  AYDER - Anadolu Insani Yardim Dernegi - Tüm hakklari saklidir.
 • Toplam: 35391  • Bugün: 3
 • Online: 3
Copyright 2010
© NANOMEDYA