Untitled Document
 
  
 
  Akşehir İHH-AYDER Temsilciliğini Ziyaret Ettik ...

İHH Konya Şubesi İcra Heyeti Müdürü Veli Malkır ve  Basın Koordinatörü Selim Tosun, İHH-AYDER Akşehir Temsilcisi Ahmet İbişdayı'yı ziyaret etti.

 
 
  
 
  Suriyeli Türkmenlere İHH sahip çıktı ...

İnsanı Yardım Vakfı ekipleri, Harcele köyünün Türkiye sınırlarına dayanan arazilerine sığınan Türkmenlere yardım ulaştırdı.

 
 
  
 
  Komşuluk Hakkı İçin Suriye'deydik ...

İHH Konya Şubesi İcra Heyeti Müdürü Veli MALKIR , Basın Koordinatörü Selim TOSUN ve gönüllülerimizden oluşan bir grup Suriye'nin İdlib kentinin Teftenaz bölgesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 
 
  
 
  Suriye'deki kimyasal katliamın 1. yıldönümü
 
 
  
 
  MAZLUMLARIN KADERİ BİZİM KADERİMİZDİR !

Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren İHH Konya Şubesi Suriye'ye yardım seferberliğine devam ediyor. 

 
 
  
 
  Unutulan Darfurlu mültecilere İHH sahip çıktı

İHH, Darfur’da göçmen kamplarında derme çatma çadırlarda yaşam mücadelesi veren mültecilerin barınak sorununa çözüm bulmak için hayata geçirdiği “barınma projesi” kapsamında 43 evin açılışını gerçekleştirdi

 
 
  
 
  Konya İHH 110.İnsani Yardım Tırını Bölgeye Gönderdi ...

İNSAN HAK VE HÜRRİYETLERİ (İHH) İNSANİ YARDIM VAKFI Konya Temsilciliğimizce düzenlenen kampanya kapsamında, 1 tır yardım malzemesini daha Suriye'ye gönderdik.

 
 
  
 
  KONYA GAZZE İÇİN AYAKTA ...

Konya STK’ları tarafından Yeni Şehir Meydanı’nda düzenlenen Filistin’le Dayanışma Mitingi’ne binlerce Konyalı katıldı. Konya Sivil Toplum Kuruluşları İcra Heyeti Başkanı Latif Selvi, mazlumlara karşı etkisiz olan Birleşmiş Milletlere tepki gösterdi

 
 
  
 
  KONSOLOS UYUMA SANA UYKU HARAM ...

Zalim İsrail , Gazze'li malzum halka saldırmaya devam ediyor. Her zaman malzumların yanında olmayı seçen Konya İHH yine Filistin'li kardeşlerine destek verdi.

 
 
  
 
  KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR GAZZE HALKININ YANINDAYIZ ...

İNSAN HAK VE HÜRRİYETLERİ (İHH İNSANİ YARDIM VAKFI) Konya Şube Görevlisi Mustafa ERİKÇİ , İsrail'in Gazze'ye yönelik operasyonlarıyla ilgili,saldırılar karşısında başta Türkiye olmak üzere , İslam dünyasını harekete geçmeye çağırdıklarını ve saldırıların durdurulması konusunda uluslararası baskı oluşturulmasını talep ettiklerini söyledi.

 
 
  
 
  RAMAZAN BEREKETİ YERYÜZÜNE YAYILSIN

Konya’lı yardımseverlerin zekâtsadakafitre ve bağışlarını savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyoruz.

 
 
  
 
  YETİMLERİN KARNE SEVİNCİ ...

İHH-AYDER tarafından düzenlenen "2014 Yetim Karne Şöleni" etkinliği, yetimler ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.Karatay Belediyesi Hobi Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikte,...

 
 

Ana Sayfa Hakkimizda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaralari Gizlilik Taahhüdü Online Bagis Iletisim
  AYDER - Anadolu Insani Yardim Dernegi - Tüm hakklari saklidir.
 • Toplam: 25041  • Bugün: 68
 • Online: 3
Copyright 2010
© NANOMEDYA