Untitled Document
 
  
 
  AYDER YETİMLERİN KORUNAĞI OLUYOR ...

Geçtiğimiz günlerde şiddetli yağış ve fırtına sonrası El Birri Vettakva yetim sahasında bulunan evlerin çatısı yıkıldı. Toplam 165 yetimin ikamet ettiği evlerde oluşan hasar nedeniyle Suriye’li yetimler mağdur duruma düştü. 

 
 
  
 
  Büyükşehir Bel.Bşk. Tahir AKYÜREK'e teşkkür ziyareti

AYDER-Konya İHH’dan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK’e teşekkür ziyareti;

 
 
  
 
  Doğu Türkistan’da insan hakları ayaklar altında!

5 Temmuz Urumçi Katliamı’nın üzerinden bir yıl geçti. Geçen yıl çıkan olaylarda 3000 kişi katledildi; katliamdan sonra gözden kaybolan gençlerden ise halen haber alınamamakta.

 
 
  
 
  Şehitlerin Otopsi Raporları Açıklandı

Gazze’ye insani yardım için giden “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım Filosu”na İsrail’in terörist saldırısından sonra MAZLUMDER İstanbul Şubesi hukukçuları tarafından yürütülen hukuki süreç hakkında bilgilendirmenin yapıldığı ve şehitlerin otopsi raporlarının açıklandığı basın toplantısı MAZLUMDER İstanbul Şubesi’nde gerçekleştirildi.

 
 
  
 
  Bir Yetimin Gülümsemesi İçin, Bir Annenin Duası İçin Git Baba

Cengiz Songür, Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım filosuna Konya'dan katıldı. Ailesine Gazze’ye insani yardım götürmek için yola çıkacağını söylediğinde altı kızından biri bir mektup sıkıştırmış cebine.

 
 
  
 
  ILGIN HALKI KAHROLSUN İSRAİL DEDİ

11 Haziran saat 14:30 Ilgın Belediye Meydanında Ilgın Belediyesi tarafından organize edilen İSRAİL’İ PROTESTO MİTİNGİ’ ne  İnsani Yardım yolcuları Konya STK Başkanı Latif Selvi, AYDER Gönüllüleri İhsan Erdim, Mustafa Erikci, Sami Uysal, Muzaffer Babür, Bayram Bayram’ın katılımıyla gerçekleşti.

 
 
  
 
  Konya Büyük Birlik Partisi AYDER' i Ziyaret Etti.

Konya Büyük Birlik Partisi (BBP) Başkan Yrd. Edip Özbaş, Akdeniz’in ortasında İsrail’in kanlı saldırılarına uğrayan AYDER Anadolu İnsani Yardım Derneği’ni Filistin Yolcularına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 
 
  
 
  Konya MÜSİAD Başkanı Arslan Korkmaz AYDER’i ziyaret etti.

“Korkmaz, İsrail'in, elinde tek bir silah dahi olmayan, uluslararası sularda seyir halindeki, beyaz bayrak çekmiş, sadece insani yardım amaçlı yük taşıyan bu gemilere yaptığı saldırıyla insan hayatını, insan hak ve hürriyetlerini ve bunlara yönelik barışçı tüm girişimleri….”

 
 
  
 
  AKP' den Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun ile beraberindeki heyet, Gazze’ye insani yardım malzemesi götürürken İsrail’in saldırısına uğrayan, İHH - AYDER Yetkilileri ve gönüllülerini ziyaret etti. 

 
 
  
 
  ÖZGÜRLÜK YOLCULARI KONYA’DA

Filistin İnsani Yardım Yolcuları Konya Havalanında büyük bir çoşku ile karşılandı…

 
 
  
 
  Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar KALAYCI'nın derneğimize destek ziyareti.....

Konya Meram Belediye Başkanı Dr.Serdar KALAYCI, uluslararası sularda İsrail’in terör saldırısına uğrayan AYDER Anadolu İnsani Yardım Derneği’ni destek ziyaretinde bulundu.

 

 
 
  
 
  ÖZGÜRLÜK GEMİSİNDEN DEHŞET ANLARI

Özgürlük gemilerine düzenlenen insanlık dışı saldırıda yaralananlar konuştu.

http://www.ihh.org.tr/dehset-anlari/

 
 

Ana Sayfa Hakkimizda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaralari Gizlilik Taahhüdü Online Bagis Iletisim
  AYDER - Anadolu Insani Yardim Dernegi - Tüm hakklari saklidir.
 • Toplam: 51  • Bugün: 22
 • Online: 1
Copyright 2010
� NANOMEDYA