Untitled Document
 
  
 
  Çağdaş Firavunlara Lanet Yağdı ...

İHH-AYDER öncülüğünde, cuma namazı çıkışı Şerafettin Camisi önünde toplanan bir grup, "Darbeciler yenilecek, İslami hareket kazanacak", "Darbeci firavunlar döktükleri kanda boğulacak", "Mısır seninleyiz" yazılı ve üzerinde rabia işareti bulunan dövizler taşıyarak, tekbirler getirdi.

 
 
  
 
  İHH-AYDER SURİYELİ(TÜRKMEN) BİR GENCİ EVLENDİRDİ.

Suriyedeki zulümlerden dolayı 1 yıl önce ülkemize kaçan, Suriye'li Türkmenler'den olan Ömer Dülli, geçtiğimiz günlerde İHH-Ayder`in yardımları ile evliliğe adım attı.

 
 
  
 
  SURİYE’YE KONYA’DAN SELAM VAR(102.İNSANİ YARDIM TIRI)

İHH-AYDER Konya'dan 102. İnsani yardım tırını uğurladı.

 
 
  
 
   KADIN KOLLARIMIZ SURİYELİ MAZLUMLARI ZİYARET ETTİ

Ülkelerindeki iç karışıklık ve savaş nedeniyle ülkemize göç eden Suriyeli mültecilerin sıkıntılarını paylaşmak ve biraz olsun dertlerine derman olmak adına İHH-Ayder Kadın kolları, ülkemizde yaşayan mültecilere ve suriyedeki  mülteci kamplarına ziyaretler gerçekleştirdiler.Yapılan ziyaretlerde Suriyeli mazlumlara gıda paketleri, oyuncak ve çeşitli hediyeler götürdüler.

 
 
  
 
  Konya'dan Suriyelilere her ay 1000 gıda paketi

İHH-Ayder yeni bir yardım projesine başlıyor. Geçtiğimiz günlerde  Suriye`deki mülteci kamplarını ziyarete giden ve yardım götüren İHH-Ayder heyeti, incelemelerden sonra Babulnur kampındaki ihtiyaçlar üzerine “Kardeşlik için aylık 1000 adet gıda paketi” yardım projesini başlattı.

 
 
  
 
   SURİYE'YE 101. İNSANİ YARDIM TIRIMIZI GÖNDERDİK

Konya’lı yardımsever hemşehrilerimizin katkılarıyla 101. insani yardım tırı Konya  İHH – Ayder tarafından gönderildi.

 
 
  
 
  Hadim’li Yetimlerle Konya’da Buluştuk …

Tüm dünyada devam etmekte olan Yetim çalışmaları kapsamında İHH tarafından bakılan yetim sayısı 40 bine ulaştı. 

 
 
  
 
  Yetimlerle 4 Bin Fidan Diktik ...

İHH – AYDER , "Yetim Dayanışma Günleri" kapsamında,"Yetim Çocuklar Hatıra Ormanı"na 4 bin çam fidanını toprakla buluşturdu.

 
 
  
 
  SURİYE'Lİ KARDEŞLERİMİZE YÜZÜMÜZ OLSUN DİYE 100.TIRIMIZI DUALARLA GÖNDERDİK ...

Konya’lı yardımsever hemşehrilerimizin katkılarıyla 100 adet insani yardım tırı Konya  İHH – Ayder yardım derneği tarafından gönderildi.  

 
 
  
 
  Geleceğin İyiliksever Türkiye’si Projesi’ne Bir Halka Daha

Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından onaylanan İHH İnsani Yardım Vakfı  tarafından  tüm Türkiye’de uygulanan ‘’Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var’’ projesi  Konya’da şimdiye dek  büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. 

 
 
  
 
  Akşehir'de Yetim Sunumları Devam Ediyor ..

İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından başlatılan ve Konya'da AYDER tarafından yürütülen ''Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var'' projesi geçtiğimiz günlerde Akşehir'de tanıtıldı .

 
 
  
 
  Akşehir Kaymakamı Ali DURSUN'a Nezaket Ziyareti Yapıldı ...

Geçtiğimiz gün Yetim Dayanışma Günleri programı çerçervesinde gerçekleştirilen Akşehir Programı nedeniyle İlçe Kaymakamı Ali Dursun ziyaret edildi.

 
 

Ana Sayfa Hakkımızda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaraları Gizlilik Taahhüdü Online Bağış İletişim
  AYDER - Anadolu İnsani Yardım Derneği - Tüm hakkları saklıdır.
 • Toplam: 223  • Bugün: 73
 • Online: 2
Copyright 2010
© NANOMEDYA