Untitled Document
 
  
 
  İHH'dan binlerce Kürt mülteciye sıcak yemek ...

Kobani'den Sanliurfa'nın Suruç ilçesine gelen mültecilere sıcak yemek dağıtıldı. 

 
 
  
 
  KONYA İHH-AYDER, iyilikte yarışan sınıfları bekliyor

İHH-AYDER Yönetim Kurulu Üyesi, Yetim Birim Başkanı Hidayet Yılmaz düzenlenen basın toplantısı ile ‘Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var’ projesini yeni eğitim ve öğretim yılı için başlattıklarını açıkladı.

 
 
  
 
  KOMŞULUK HAKKI İÇİN 114.TIRIMIZI SURİYE'YE GÖNDERDİK ...

Konya’da, yardımseverlerin katkılarıyla hazırlanan 1 yardım tırı daha İHH-AYDER aracılığıyla Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 
 
  
 
  İHH 94 ÜLKEYE KURBAN BEREKETİNİ GÖTÜRECEK

İHH İnsani Yardım Vakfı Konya Şubesi bu yılki Kurban organizasyonunu yurt içindeki Kurban çalışmaları ile birlikte 93 ülke ve bölgede geçekleştirecek. 22 yıldır Kurban organizasyonu gerçekleştiren İHH’nın bu bayram belirlemiş olduğu kurban bedeli 450 TL. Vekâlet yoluyla kurbanlarını İHH'ya bağışlamak isteyen hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasında dilediğinde kurbanını kestirip ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak. 

 
 
  
 
  Bu bayram da yetimlerin yüzü gülecek ...

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da yetimlerimizi maddi olarak destekleyebilir, onlara bayramlık giysiler hediye edebilirsiniz. Bir çocuğun bayramlık giysi bedeli 80 lira.

 
 
  
 
  112.Yardım Tırımızı Suriye'ye Gönderdik ...

Konya'da, yardımseverlerin katkılarıyla hazırlanan 112. yardım tırı, İHH-AYDER aracılığıyla Suriye'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 
 
  
 
  Akşehir İHH-AYDER Temsilciliğini Ziyaret Ettik ...

İHH Konya Şubesi İcra Heyeti Müdürü Veli Malkır ve  Basın Koordinatörü Selim Tosun, İHH-AYDER Akşehir Temsilcisi Ahmet İbişdayı'yı ziyaret etti.

 
 
  
 
  Suriyeli Türkmenlere İHH sahip çıktı ...

İnsanı Yardım Vakfı ekipleri, Harcele köyünün Türkiye sınırlarına dayanan arazilerine sığınan Türkmenlere yardım ulaştırdı.

 
 
  
 
  Komşuluk Hakkı İçin Suriye'deydik ...

İHH Konya Şubesi İcra Heyeti Müdürü Veli MALKIR , Basın Koordinatörü Selim TOSUN ve gönüllülerimizden oluşan bir grup Suriye'nin İdlib kentinin Teftenaz bölgesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 
 
  
 
  Suriye'deki kimyasal katliamın 1. yıldönümü
 
 
  
 
  MAZLUMLARIN KADERİ BİZİM KADERİMİZDİR !

Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren İHH Konya Şubesi Suriye'ye yardım seferberliğine devam ediyor. 

 
 
  
 
  Unutulan Darfurlu mültecilere İHH sahip çıktı

İHH, Darfur’da göçmen kamplarında derme çatma çadırlarda yaşam mücadelesi veren mültecilerin barınak sorununa çözüm bulmak için hayata geçirdiği “barınma projesi” kapsamında 43 evin açılışını gerçekleştirdi

 
 

Ana Sayfa Hakkimizda Faaliyetler Haberler Videolar Resim Galerisi Hesap Numaralari Gizlilik Taahhüdü Online Bagis Iletisim
  AYDER - Anadolu Insani Yardim Dernegi - Tüm hakklari saklidir.
 • Toplam: 29432  • Bugün: 75
 • Online: 2
Copyright 2010
© NANOMEDYA